| yonutz04 a întrebat:

Salut,ma numesc Ionut, am 15 ani si imi place foarte mult sa pescuiesc! in momentul acesta ma creste bunica mea
in varsta de 77 ani, si nu prea imi permit multe lucruri din pensia ei, asa ca va rog mult daca aveti pe acasa
scule de pescuit de care nu mai aveti nevoie si daca vreti sa imi donati si mie 1 undita! va multumesc mult!
id meu este ionut_gabriel46

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi, în loc să cerșești undițe pe-aici, nu mai bine te bagi în apă(râu, lac, ocean bl-abla-bla) și prinzi "balene" cu mâna?

| PickUp a răspuns:

Salut!
Tu esti nebun?:O
Taci mai bine din gura si ia-ti carti si dupa ce inveti o sa ai de toate!
Baftawinking

| Holyman a răspuns:

Esti pe bune sau e o gluma?