| OanaVlad a întrebat:

Ma puteti ajuta? Nu mai gasesc o carte care sa-mi placa la biblioteca... ce mi-ati recomanda? Sau ce e bun pentru o excursie? Voi sta 2 zile cu colegii la brasov. Si vrem sa zicem povesti de groaza noaptea. Ce carte de groaza stiti? A da Recomand si eu carte veche dar poate gasiti la biblioteca. Se numeste "Nazdravaniile Denizei" big grin

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| adutzadragutza a răspuns:

Pai de groaza zici thinking hmmmthinking pai nu am citit-o dar am auzit ca e de groaza Fantoma din umbra parca sau nu stiu sigur.

| OanaVlad explică:

Multumesc m-am gandit ce o sa le spun fetelor...

| DaVà a răspuns:

Eu iti reconad sa te joci pe calc si sa nu mai citesti ca strici ochii big grin

| LPSlidia a răspuns (pentru DaVà):

Mai degraba citeste, la calculator strici ochiiwinking

| mystery1girls a răspuns:

Incearca aici
http://sangesitrandafiri.wordpress.com
sper ca te'am ajutat