| Onat_Lore_1994 a întrebat:

big grin Ma Poate ajuta cineva si pe mine? Eu o sa merg intr-o excursie la Brasov pentru 2 zile. Ce sa-mi iau? Faceti o lista, pentru mine? Funda happy

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Ar fi cazul sa-i ceri ajutorul mamei
o maleta
un polar
un fas mai gros sau chiar salopeta de fas
Pantaloni (nu blugi)
Sub pantaloni, coloati
Ghete; 2-3 sosete groase
lenjerie intima
Pasta, periuta de dinti; crema hidratanta, sapun, prosoape fata, maini; eventual abosorvante si/ sau servetele intimine
Nu uita incarcatorul telefonului
Ceva carti citit/ joc
Pentru doua zile ar trebui sa ajunga.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da esti atat de incapabil(a) incat nu poti sa supravietuiesti 2 zile fara sa intrebi pe altii?

| VladPX a răspuns:

In perioada asta este cam frig. De preferabil ghete de hicking, geaca de ski, sosete groase, manusi, fular, bluze groase, pantaloni grosi.

| Mariay2k a răspuns:

De unde sa stim noi de ce ai tu nevoie?
straight face