| ElectricChapel a întrebat:

Mi-am luat un hamster sirian. Este foarte frumos, mananca, dar acum cand m-am jucat cu el a facut ceva alb urat mirositor, mai mult in stare lichida. Poate fi diaree? Mananca foarte mult, porumb (boabe), seminte, patrunjel. Nu i-am dat apa. Iar blanita lui este in regula, ochii ii are limpezi. Oare acel lichid este diaree? Astazi a mai facut caca, dar era in stare solida. Este posibil sa aiba boala coada umeda?

Răspuns Câştigător
| Șttefania a răspuns:

Este pipi.Si al meu face asa si iti garantez ca e pipi

5 răspunsuri:
| ElectricChapel explică:

Imi pare rau ca ti s-a facut scarba. Nu8 trebuia sa citesti.

| haiZI a răspuns:

In primul rand, eu mancam chek cand citeam postul si mi-a stricat pofta cu care mancam.
Pai depinde, e femela sau mascul?, probabil erau doar excremente in stare mai lichida.

| evelina_3448 a răspuns:

Alwx, eu cred ca are o boala sau alergia la ceva debinde.Incearca sa-i schimbi mancarea cu altceva, mai potribit pentru el...Plzzzzz...fundita!

| Kazy a răspuns:

In primul rand trebuie sa stii ce este baiat sau fata? daca este fata acest''lichid alb scarbos'' este normal sa il faca la 1 luna ceea ce arata ca este in perioada imperecherii, daca poti baga id single_core_star si te ajut cu mai multe detalii despre hamsteri

| sirieni a răspuns:

Am o veste proasta pentru tine. codita umeda este semn de boala pentru hamsteri.mai bine il duci la veterinar