| anonim_1775 a întrebat:

Salut mie mi-a fost parola de la odnoklasniki si a schimbat-o. Nu pot intra! Persoana care a avut nerusinarea sa fure link-ul meu scrie prostii despre mine. As vrea sa sparg profilul meu cine poate ajutati-ma va rog

2 răspunsuri:
| Cristinne_3572 a răspuns:

Este o solutie daca iti cunosti adresa de mail de pe care te.ai inregistrat pe odnoklassniki.

| anonim_1775 explică:

Am scris si mi-a apare ca cind m-am inregistrat nu am pus adresa de email dar eu am pusoooo!:d