| TraficantDeVise10 a întrebat:

Cum pot schimba parola la hi5 fara sa o stiu pe cea actuala?
Mi-a schimbat-o cineva si acum nu mai pot intra pe al meu si isi tot face de cap acolo, lasa comm-uri, scrie prostii etc.
Funda!

2 răspunsuri:
| TheLastDancer15 a răspuns:

Dai la 'am uitat parola' si stergi contul si apoi ti-l faci din nou cu parola noua. bafta!

| CarmenFlorentina a răspuns:

Bine deci acolo la logare scrie dedesubt am uitat parola sau forgot parsworld.
dai acolo si scrii emailul tau si vei primi un link de confirmare cu noua ta parola!