| SakuraTheCherryBlossom96 a întrebat:

Hey! Ma poate ajuta cineva? Mi-am schimbat parola contului de yahoo si nu mi-o amintesc si nici nu reusesc sa o recuperez.Cum fac sa-mi sparg parola? Sau poate sa faca cineva asta pentru mine?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai functie de forgot password... de spart parole nu ti le sparge nimeni stai linistit, nu e lumea de pe TPU mai tare ca cei care se ocupa de securitatea yahoo

| DamienArmitage a răspuns:

Poti reseta parola printr-un numar de telefon mobil sau email alternativ.

| DinuAurel a răspuns:

O poti recupera daca ai setat un alt e-mail de recuperare sau ai setat un nr de telefon pentru recuperare. Poti de asemenea sa le scrii celor de la yahoo de pe alt mail. Sau apeleaza la un hackerhappy