| maryo238 a întrebat:

o intrebare conversationala. ce va place si ce nu la un bull terrier? poate dau si o funda tongue

4 răspunsuri:
| cățelușa56 a răspuns:

Imi place forma botului, dar am auzit ca cei mai multi nu se dreseaza deloc usor. Dar daca lucrezi mult cu el da rezultate bune. Imi plac si urechile ascutite si caracterul puternic, curajos mai bine zis.

Răspuns utilizator avertizat
| caponeboss a răspuns:

Mie imi place capul lor si atitudinea ..sunt nite aini superbi si imi place ff mult comportamentul... Daca vrei sa-ti iei ia-ti!