| Crinutza123 a întrebat:

laughing)parintii ma-u intrebat ce cadou mi-as dori de anul nou, ajutati-ma, cine-mi spue mai multe cadouri primeste funda.laughing)

Răspuns Câştigător
| вεвїŧѕά a răspuns:

Un catel
o pisica
haine
dulciuri
o vacanta la munte
un telefon
un mp3
un laptop
o camera foto
si sunt multeeee dar depinde ce vrei tuhbig grin... funda?

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Multeeeee dulciuri

| Satisfaction a răspuns:

Poi depinde si ce stare financiara aveti. cele mai frumoase cadouri care se pot primi de la parinti sunt tablourile de familie( un tablou mare in care sa pui poze cu tine de cand erai mica si pana azi impreuna cu ei) daca nu esti prea emotiva atunci ai putea primi haine (mama deja cred ca stie ce fel de haine iti place sa porti) telefonul mobil este ideal si bijuteriile(daca iti plac) pentru ca e frig ar merge o sapk cu fular si cu manusi (nu de bebe) sau parfumuri (punctul forte pentru o fata...trebuie tot timpul sa miroase bine) ori pantofi si cizme. Sper ca ti-am fost de ajutor... daca da atunci o funda?

| dorisdiandra a răspuns:

Telefon, mp4, aparat, haine, calc nou, bani, frate/sora rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai spune ce gusturi ai si poate o sa te pot ajuta dar daca parintii tai au posibilitate poti sai rogi mp-3