| celmaitare007 a întrebat:

Buna tpu.Stiti acel joc,,ingerasul,, (pe care il uras),anul acesta trebuie sa dau cadou dirigintei si nu ma prea pricep la cadouri, ma ajutati si pe mine va rog cu niste idei big grin :* (dau funda happy.

2 răspunsuri:
| Maricris a răspuns:

Eu zic ca poti sa-i dai cadou un set de ceai - frumos, elegant: http://cadourialtfel.ro/seturi-ceai

| Betabia a răspuns:

Pai ii poti da o ciocolata milka in forma de inima si niste floribig grin Sau poti sa ii cumperi foarte simplu niste flori