| Stanescu_Alex_1990 a întrebat:

Poate sa îmi explice cineva care este diferența dintre Micul Alexander și Marele Alexander? Știu ca unul e mai mic decât celălalt happy, am căutat și pe Google dar nu am înțeles mare lucru. Vreau sa știu care e mai jucăuș, care e mai vorbăreț (sa nu exagereze cu țipatul), care e mai inteligent și care are nevoie de atenție mai mare.Din câte am văzut Marele Alexander se plictisește repede.Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Roncea_Oana_1980 a răspuns:

Marelw alexander provinr din Africa, si micul alexander din asia insa daca nu stai de ei sa le acorzi suficient a atentie nu vor vb niciunul.