| 4BubaNeagra a întrebat:

As vrea sa achizitionez un papagal Alexander, insa nu stiu care este diferenta dintre marele si micul Alexander,bineinteles, marimea si pretul difera..., insa m-ar interesa alte deosebiri/asemanari. Am cautat pe internet, dar am gasit doar despre alimentatie. Orice parere sau sugestie e binevenita.! ..Deci, micul sau marele?

1 răspuns:
| minrest a răspuns:

Dupa cum pui intrebarea, nu te pricepi la pasari. Ia deocamdata perusi, si peste cativa ani poti lua o pasare mai pretentioasa. Succes.