| Departure a întrebat:

Spuneti-mi un site de karaoke gen karaoke party dar si cu melodii romanesti si nu atat de multe premium.
Funda!

5 răspunsuri:
| Rahy a răspuns:

Buna,pai...potii face Karaoke si pe youtube.

| Departure explică (pentru Rahy):

Ma refeream ca karaoke party, sa iti arate notele, cat de mult ai gresit, si sa iti dea la final o nota.

| Rahy a răspuns (pentru Departure):

Vai tu... daca tu esti asa de ''DESTEPT'' poti cauta si tu ce naiba ai slugi?

| Departure explică (pentru Rahy):

Daca nu raspunzi nu mai scrie.

| IonutBuftea a răspuns:

Iti recomand http://youtube.com/karaokekinder (aici am gasit de toate de la folclor vechi pana la cele noi... dance, rock etc.