| browneyes99 a întrebat:

stau in bucuresti si as dori sa stiu unde pot gasi plante de suprafata pentru acvariu... am cautat la cateva magazine si am primit acelasi raspuns:nu avem! va rooog ajutati-ma caci unul dintre pestisori trebuie sa nasca si nu vreau sa isi manance puii caci s-a intamplat de multe ori si parca ma doare inima cand ii vad asa mici si deodata vad o gura mare care ii inghite!

Răspuns Câştigător
| hamham_1461 a răspuns:

Deci incearca sa cauti in mluri la pet shopuri dar sa nu iei de alea adevarate ca se vor imbolnavii pesti du-te in sectorul 4 acolo eu am gasit foarte multe lucruri de amenajat acvariile pentru pestii are plante artificiale nisip scoici tot ce trebuie funda?

1 răspuns:
| glamour a răspuns:

Apeleaza la serviciile unui pet shop online care detine asa ceva. daca dai un search pe google cu "pet shop online" vei gasi destule rezultate. bafta.