| AlexMAV a întrebat:

Stie cineva un loc din Suceava unde se fac tatuaje? Vreau un tatuaj timpuriu sa dureze vreo 2-3 luni, ci nu unul permantent. Stie cineva unde l-as putea face si cat costa?

Răspuns Câştigător
| FunditzaWwW a răspuns:

Tribal Art Tattoo & Piercing, Locatie: Incinta Mall Galleria Suceava ORAR L - V 10-19 / S 10-16.

1 răspuns:
| Tatuaje_Suceava_Alexandru_Iulian_1992 a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc, dar tatuaje timpurii sau semipermanente nu exista, nu exista un tus magic care sa fie introdus in piele si sa dispara dupa o anumita perioada de timp