| ardoare21 a întrebat:

Indepartare tatuaj. Am un tatuaj mic si vreau sa scap de el. Stie cineva cam cat m-ar costa?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la un medic estetician si dupa consult iti va spune el cat te costa eliminarea tatuajului.

| AlexSalling a răspuns:

Poate sa coste cateva sute de lui, e greu de estimat. Mai bine dai un ban la un doctor bun decat sa te risti cu unul mai ieftin.

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Hm,au ajuns tatuajele ca hainele? Ba le imbraci ba le dezbraci...Mai faci altul dupa?