| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva unde pot sa gasesc custi pentru prepelite in Buzau? Stau la bloc si am 7 prepelite outoare deci imi trebuie o cusca mica, pana acum le-am tinut in cutii de carton, ouale se murdaresc si nici ele nu se simt bine daca nu e curat. Vreau sa fie ceva in genu la custile pentru papagali sa pot pune ziare sub cusca si cu podeaua putin inclinata pentru ca ouale sa se rostogoleasca intr-o parte sa le pot colecta.

2 răspunsuri:
| bitzuuu a răspuns:

Cauta pe net

| DanielDanny a răspuns (pentru bitzuuu):

Mda, am incercat, nu vinde nimeni din Buzau custi de prepelite pe tocmai.ro. De acolo am luat si prepelitele. O sa incerc si pe mercador.