| Suparata05 a întrebat:

Stiti coduri la Barn Buddy pe HI5/Facebook care sa mearga 100%?
Sa creasca recolta mai repede sau sa fac coins multi... sau credite.
Multumesc happy funda

Răspuns Câştigător
| εїз a răspuns:

Există un program care îţi dă bani mulţi, dar dupaceea ţi ia imediat.
Foloseşte TaskBar Barn Buddy, şi o să primeşti câte o monedă zilnic, sau chiar două, trei, depinde, şi vinzi monedele, şi îţi iei credite la Barn Buddy.
Pa, pa

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sugiii

| Lucifer_5933 a răspuns:

Poti folosi un proxy de spania ca sa faci surveys dinalea gratis si sunt unele cu 1k coins, nu ai nevoie de coduri.numai pentru Romania pentru ca e o tara inferioara chiar si pe internet

| Lungu_Sylvyu_1990 a răspuns:

Salut

| Sologon_Renato_1995 a răspuns:

Vreau coduri darn buddy