| LoveBoxer a întrebat:

Sunt nou pe acest site.
Am gasit pe internet mai multe materiale despre dresjaul cainelui si nu stiu care este cel mai bun:
www.caini.org
www.cartedresaj.ro Valentin Chirita
www.dresjaul-cainelui.cabanova.com Radulescu Ciprian

Care este mai bun, vad ca toate sunt laudate, dar nu imi pot da seama ce e mai bun.Va las pe voi sa imi ziceti.
Multumesc!

5 răspunsuri:
| Hadley a răspuns:

Eu ti-as spune sa incerci cate putin din toate sit-urile... Ce ti-se pare mai bine sa incerci sa pe cainele tau.
Succes!

| soby47 a răspuns:

Si eu caut acelasi raspusn happy. dar din cate am vazut pe alte situri cel al lui Valentin Chirita are cele mai multe vanzari

| LoveBoxer explică:

Eu nu vreau sa le incerc pe toate ca, sunt o gramada de bani. eu vreau sa stiu care ar fi cea mai buna

| LoveBoxer explică:

Eu am comandat cartea lui Radulescu si a venit astazi.Raspuns:Cartea lui este cea mai buna.
O recomand!
A lui Chirita mi se pare saracauta rau fata de asta.si sincer cred ca asta are cele mai multe vanzari. a lui radulescu.