| DJRhyno a întrebat:

Nu stiu ce sa aleg pentru dresajul cainelui. ori cartea lui Ciprian Radulescu : www.dresajul-cainelui.cabanova.com; www.dvddresaj.wgz.ro si cartea lui Chirita Valentin care nu stiu cat costa cu taxe postale cu tot este vorba despre asta: http://cartedresaj.ro
Care credeti ca e mai buna?

9 răspunsuri:
| ExtraSakadat a răspuns:

Radulescu

| Parker a răspuns:

Cartea lu Rădulescu este destul de bună. O poţi cumpăra cu deplina covningere că te va ajuta.
Oricum, pentru a dresa un câine, ai nevoie in primul rând de răbdare. si dragoste, desigur
Mult succes

| soby47 a răspuns:

Deci pana la urma de la cine ai luat? si eu ma gandesc sa iau de la Radulescu Ciprian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://minilink.ro/bt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am dresat cainele cu a lu' Radulescu si in comparatie cu a lu Chirita... a lui Chirita sunt bani aruncati in drum, nimic explicit cica:"la comanda cainele trebuie sa ia pozitia sezi" nici bine structurate nu sunt, nu imi place deloc. O mare prostie.Si cu taxe postale in aprilie a lu Chirita a costat 40 de lei deci 20 de lei taxe postale, furt pe fata. A lu Radulescu arata bine, a dat si recompensa, sunt si foarte amabili centralistii lor, au fost si promti.Am avut o probleme cu DVD_ul nu il citea XP-ul, am avut eu un virus in calculator de nu imi mai citea niciun CD, asta am constatat dupa, au fost foarte amabili mi l-au schimbat fara sa platesc decat 7 lei taxele postale cand mi l-au dat a doua oara, desi dvd-ul nu avea absolut nimic.am comandat si din petshop o zgarda si un sac de Acana si acela a venit foarte bine ambalt. Fata de Chirita care a pus intr-un plic fara burduf un CD in plic si o brosura care, era predispusa oricand sa se verse cafea sau orice altcvea.Nici un pic de resprect fata de clienti la Chirita.Mai stiu niste prieteni care au comandat de la el pentru un rottweiller si au fost dezamagiti.Eu consider ca toata valmasela care s-a facut pe forumul animale.ro unde au aruncat cu mizerii in dl este un conflic de interese. oameni fara cap pe acel forum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma refer la dl Radulescu cand am spus de forum foarte urat s-au purtat cu el, a tinut piept unor "nimeni"
Multumesc dl Radulescu!

| St3fy999 a răspuns:

Eu am avut un caine lup si l-am dresat deupa cartea lui Ciprian Radulescu

| Sorexx a răspuns:

Buna seara. Nu am nicio speranta sa mai fie cineva activ din membrii ce au participat in acest post, dar totusi fac o incercare. Imi doresc cartea D-lui Ciprian Radulesc - Totul despre dresajul cainelui. Mi-o doresc foarte mult, o caut de multa vreme, platesc 250 RON pe ea, cu tot dragul. Asadar cine detine cartea, va rog sa postati. Multumesc foarte frumos.

| Sorexx a răspuns:

Doresc si eu cartea. O are cineva?