| LoveBoxer a întrebat:

Am gasit pe internet mai multe materiale despre dresjaul cainelui si nu stiu care este cel mai bun:

www.caini.org

www.cartedresaj.ro Valentin Chirita

www.dresjaul-cainelui.cabanova.com Radulescu Ciprian

Vreau sa stiu care vi se pare cea mai buna.
Multumesc. O sa dau si fundita cand or sa se adune raspunsuri.

2 răspunsuri:
| Mangoo a răspuns:

Nu stiu l-ai putea incerca pe cel care iti inspira mai multa incredere sau care este mei bun pentru cainele tau uitate la caracteristici

| soby47 a răspuns:

Eu as opta pentru Radulescu Ciprian. eu am dat ieri comanda... din cate scrie pe net ( comentarii opinii ) Radulescu Ciprian e cel mai bun pe cand Valentin Chirita nu