| valerika98 a întrebat:

Am 13 ani si vreau sa ajung ca Selena Gomez sau ca Bella Thorne, sa fiu actrita Americana. ce trebuie sa urmez ca sa fiu ca ele"renumita"!

2 răspunsuri:
| Alina140663 a răspuns:

Waaw...
imi place ca esti visatoare.dar Wake up!
revino cu picioarele pe pamant! sau cel putin incearca
ce spui tu acolo sunt basme
tu crezi ca ele au batut pur si simplu din palme si am devenit vedete?
daca ai talent cu adevarat lanseazate in Romania si mai vedem mai departe dar iti zic ca sunt vise
si. cum ai vrea sa fi actrita americana cand tu esti romanca? laughing

| Mary12 a răspuns:

Astea sunt vise sad pentru asta ele au muncit straight face tu daca ai talent cu adevarat va trebui sa te lansezi mai intai in Romania.si apoi cine stie happy succes