| valerika98 a întrebat:

vreau sa ajung ca Selena Gomez sau ca Bella Thorne, sa fiu actrita Americana. ce trebuie sa urmez ca sa fiu ca ele"renumita"! Funda?

Răspuns Câştigător
| Doruttza a răspuns:

Trebuie sa-ti urmezi visul... urmeaza o scoala de actorie si pleaca in L.A sau Hollywood si incearca sa te afirmi, sa te faci remarcata astfel incat sa te descopere cineva.mai inati vei juca in productii mici, dar daca vei fi foarte buna in ceea ce priveste actoria fi sigura ca cineva o s remarce acest lucru.Bafta mare! si nu uita"nu te lasa descurajata de nimeni ci din contra lupta sa le demonstrezi k nu e asa cum zic ei"

1 răspuns:
| lolly a răspuns:

Din cate stiu sa urmezi o scoala de actorielaughing Sa ai norocul lor sa fi descoperita de un regizor cunoscut apoi sa te ia la el in productiewinking Haide nu mai visa cu ohii deschisi, nu vreau sa-ti ruinez visul insa fete ca ele nici 1 la 1.000.000 nu ajung (:. Au parintii renumiti presupun, au facut si ele ceva eforturi ca sa fie auzite.