| alexioan a întrebat:

am 4 pui de pisica de vreo saptamana si le-a murit mama (i-a nascut in pod in mult praf)eu i-am luat si i-am hranit cu seringa cu lapte(fara ac desigur)intrebarea e ca daca o sa-i hranesc zilnic de 5-6 ori vor muri? si le ajunge 2 seringi de 5 ml odata? ce sa fac sa nu moara?

Răspuns Câştigător
| EvangelineLovin a răspuns:

Eu zic sa le dai pana cand vezi ca nu mai vrea, ca s-a saturat, ca si cu mama ar manca singuri pana se satura si dupa se culca.

1 răspuns:
| lola_5690 a răspuns:

Suna un veterinarwinking si imi pare fff rau pentru pisica sad sad