| oareux a întrebat:

Am 2 pui de pisica care le-a murit mama. ii hranesc cu seringa cu lapte da nu stiu cat sa le dau si la cat timpbig grin.sh ink ceva... puteti sa imi spuneti cateva nume de pisoi?hee hee funditawinking

Răspuns Câştigător
| mada12 a răspuns:

Stiu cum elaughing si eu am patit-o.Deci,ar trebui sa le dai de mancare cam de 3-4 ori pe zi. O sa stii exact cand trebuie sa le dai, atunci cand casca gura si nu zic nimic, cand miauna, sau cand se plimba de colo pana colo.Eu am avut 5 pisoi nu 2. : Mitzi, Lulu, Kika, Pitzi si Bodi.tongue big grin

3 răspunsuri:
| Iziii:x a răspuns:

Da-le de 4 ori pe zihappy
Nume de pisica:
Baietii:Miky, Aron, Adams, Aldy, Miaunel
Fetetongueinky, Anya, Lory, Sasha

FUnda?puppy dog eyes

| YoungSteve a răspuns:

Tomy and Pufy love strucklove strucklove struck

| ѕα∂ gιяℓ a răspuns:

Lulu
Dody
Tacocino
Flafy
Botic
Fufaceala
Dodo
Pappy
Ciuffy
Dovlecik
Kiky
Felicy
Princy
Olivee
Pritysse
Bellitha
Pufulicaa