| Aodi a întrebat:

Am avut un canal de YouTube. Dar totul a mers prost. Canalul era bazat pe Gaming. Dar nu aveam un microfon foarte bun. Nu pot sa imi achizitionez alt Microfon. Mi-ati putea da idei de content pe canal?

Răspuns Câştigător
| Xaya a răspuns:

Nu ai nevoie de microfon ca sa faci gaming, poti pune muzica de gaming pe fundal daa, si orice ar fi nu face nimic cu minecraft, succesul tau o sa fie nul din moment ce toata lumea s-a plictisit sa vada cum fac oamenii piscine din lana pe minecraft in 3 parti, in felul asta nu vei strange mai mult de 7 abonati. Gaseste un joc pentru care nimeni nu a facut gaming pana acum, de preferat unul care nu e pe nivele, un joc care sa se upgradeze des astfel incat sa ai motive sa postezi un video tot timpul. Nu e musai sa faci gaming pentru un singur joc.

1 răspuns: