| Ionut122002 a întrebat:

Am o intrebare!
Am un PS4 si as vrea sa fac Youtube (calitate full hd) dar cu jocuri mai vechi, cum ar fi Fifa 15, Call of duty infinite warfare, assassin crees unity etc. fara sa vorbesc pe fundal! (No commentary)

Intrebarea este :
Ar prinde, as face vizualizari si abonatii?

Răspuns Câştigător
| Eduard619 a răspuns:

Sincer sa fiu eu nu cred ca va prinde, ar trebui sa ai un microfon si o camera web cel putin ca lumea sa iti vada reactiile si sa iti auda comentariile in timp de joci.
Gameplay-uri fara vorbe sunt destule pe yt, incearca sa vii cu ceva original.

1 răspuns:
| Kerre a răspuns:

Sincer nu iti garantez ca va prinde dar nici ca nu va prinde, acum depinde cum le editezi/pui titlurile etc.