| andrei7dream a întrebat:

Am o intrebare ...Cainelui meu de ceva timp ii curge sange din chestia care o au catelele laughing sper cati inteles.Ce sa fac? Nui curge mult sange ii curge cate o picatura cand se aseaza in vine. FUNDAA va rog si sa nu va bateti joc cum ar fi ca i-a venit ciclul sau ceva de genu.

Răspuns Câştigător
| cris150 a răspuns:

E posibil sa fi facut pietre la rinichi. Depinde si ce varsta are, ce alimentatie. Ar trebui sa mergi la veterinar cu el sa te lamureasca ce are si sa-ti recomande medicamente sau o noua dieta.

7 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Pai e mascul sau femela? Daca e femela, da are ciclu, apoi e matura, pregatita pentru imperechere. Daca e mascul, atunci nu e bine, trebuie sa te duci cu el la un control. Multa sanatate!

| EvangelineLovin a răspuns:

Ar putea sa fie parvoviroza, sau vreo hemoragie interna. cateii nu au ciclu ca oamenii. au dar e diferit. trebuie sa mergi la veterinar.

| eek a răspuns:

Stii ca fiind mamifer pana si cateaua ta are menstuatie nu? e ceva normal.

| olivikkka a răspuns:

Fugi repede cu ea la veterinar sau intreaba in farmacia veterinare, eu am avut o catea si dupa ce a nascu ii tot curgea singe numai ca era mult singe si dupa 14 zile a muri, sper ca la tine sa nu fie nimic grav, succes

| Senyorul a răspuns:

A fost dezvirginata

| adelinna21 a răspuns:

Chiar i-a venit ciclul catelusei.du-te la farmacia veterinara si sunt pastile care i le dai ca sa nu ii mai curga sange

| madalina1908 a răspuns:

Nu e o porcarie, ca i-a venit ciclul...si la caini le vin ciclul, si eu cand am auzit am ras si am zis ca nu e adevarat, dar foarte multi mi-au spus ca sunt caini la care iau venit ciclul, si mi-a zis o fata ca ea ia pus cvpenpers, sau ceva sa nu curca pe pat, covor, si cand o scoti afr ii dai jos deci numai in casa il pui