| igrec005 a întrebat:

O intrebare numai pentru fete:
De ce atunci cand imi vine menstruatia/ ciclul (cum vreti sa spuneti) intr-o luna imi curge normal acel sange, iar unrmatoarea luna imi curge mult?

2 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Asa este organismul tau

spre exemplu eu am avut "setata" menstruatia vreo 2 ani in felul urmator:
o luna imi curgea normal si nu ma durea burta deloc
urmatoarea luna imi curgea foarte mult si ma durea burta de nici nu ma puteam ridica din pat
urmatoarea iar normal
dupa cu dureri si etc

asa am tinuto 2 ani de zile fara exceptie
deci depinde ft mult de organism
nu ai de ce sa te sperii

happy

| igrec005 explică:

Mersi happy... la mine e invers laughing cand curge normal ma doare burta si spatele de mor iar cand curge mult nu ma doare mei nimic