| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare, mi-am cumparat 2 pesti sanitari care sunt foarte mici, unul e mai lung si unul mai mic si diferit la fata si ma intrebam daca pot manca mancare de pesti betta sau trebuie sa le cumpar mancare speciala? Dau funda

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Salut, incearca sa le iei mancare speciala pentru ei pentru ca ei stau mai mult pe fundul acvariului si nu o sa se prea omoare sa alerge dupa fulgi, sunt niste pastile micute ce coboara pe fundul apei si raman acolo pana ei le ciugulesc.

https://animax.ro/......200ml.html

| ShepardDaftw a răspuns (pentru aditimus):

Am aflat ca s specia aymonieri i-am dat fulgi dar nu mananca am vazut ca uni ii dau castravete e ok?

| aditimus a răspuns (pentru ShepardDaftw):

Nu.
Ia ce ti-am trimis eu mai sus