| AlbaBogdan a întrebat:

Salut TPU, am o pereche de porumbei si stau triști, cineva me-a recomandat sa le dau produsul de mai jos. Este bun?
https://porumbeisanatosi.ro/......a_porumbei

Răspuns Câştigător
| Bogatu_Valentin_1968 a răspuns:

Ia o felie de paine si tai-o in bucatele mici de 2-3 mm cu un cutit ascutit. Da-le aceste farame porumbeilor, se vor bucura foarte mult. Eu am incercat.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca cel care ti-a recomandat asta este de meserie, foloseste-l.

| gabicoo a răspuns:

Îmbibă în alcool o bucată de pâine și dă-o la porumbei. Să vezi veselie pe capul lor.