| olivias a întrebat:

am o pisica alba cu pete negre si pe nasuc are o pata neagra.http://fc06.deviantart.net/......96n40.jpg. cand am cumparat-o mi s-a spus ca este pisica dalmatian. exista asa rasa sau nu? si daca da unde pot gasi informatie despre ea?

2 răspunsuri:
| frostxtq a răspuns:

Depinde de unde ai cumparat-o. Eu am auzit doar de caine dalmatian, de pisici nu.

| Coloringthevoid a răspuns:

Daca ai luat-o de la un Petshop fiecare animal are o placuta cu informatii pe cutie; pe internet nu se gaseste nimic despre eahappy. Stiu ca nu e prea folositor raspunsul dar mai bine asta decat nimicsad