| Danybela a întrebat:

am o pisicuta (2 luni cred) am primit-o si vreau sa ii iau ceva pentru purici, capuse, păduchi etc. Înafara de zgarda. Si ceva pentru gherute. Dau funda pentru răspunsuri serioase.

3 răspunsuri:
| Ripley a răspuns:

Bolfo spray pentru purici, capuse si paduchi
pentru gherute mai exact ce vrei sa le faci? gherutele pot fi taiate usor cu o unghiera normala

| FaraNume77 a răspuns:

Pentru purici este foarte bun praful pentru purici si o apara si de capuse.

| Danybela explică:

Ghearele sunt foarte ascutite. As vrea ceva sa le toacesc sau nu stiu.