| Mmaannuu11 a întrebat:

Am o problema care mă irită. In fiecare vara eu îmi cumpăr o noua încălțăminte de football mă refer la un Adidas sau Nike nu contează și talpa este fara crampoane și de fiecare data mi se face gaura in talpa la degetul mare. Habar nu am de ce. Probabil când alerg apăs cumva pe degetul mare sau nu știu. Acum 2 ani pățeam asta in fiecare an dar nu știu de ce.
PS nu vreau să îmi iau încălțăminte cu crampoane și da, cu acea încălțăminte mă joc football.

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Probabil calci intr-un fel anume. Incaltarile mele se distrug pe mijloc, la cca. 5 cm. de varf. Daca joci fotbal si te tin un an e bine. Nu te astepta sa te tina o viata happy