| anonim_4396 a întrebat:

Salut tpu..am o problema cu un adidas...adidașii sunt buni numai ca talpa nu e atât de buna.

Am o gaura în talpa și vreau sa o repar..nu e o gaura mare. Cum pot sa o repar?

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Arunca-i si cumpara-ti alti adidasi noi!

| sierra1 a răspuns:

Măi Tobi măi, nu fii calic, ia-ți alții!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Într-un film, Charlie Claplin ia o bucată de friptură tare și o lipește acolo.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu o poti repara tu ca nu ai materiale, trebuie schimbata talpa du te cu ei la un cizmar care asta face toata ziua repară pantofi cizme ghete adidasi si el îi va vedea si i ti va spune cît te costă si cand sunt gata, eventual plătesti un avans din reparatie ca sa fie sigur ca îi mai scoti.

Răspuns utilizator avertizat
| Sophieka a răspuns:

Mergi la un pantofar sau poti folosii mult lipici care sa - se intareasca in acea gaura.

| 120bulevard a răspuns:

Baga super glue si dupa ce se intareste slefuiesti

| gigite a răspuns:

Daca iti plac, ca sunt comozi, practici si mai pot fi folositi in diverse imprejurari, acazii, propunerea mea e sa -i bagi pe interior o forma de talpa din linoleum lipita cu prenandez, dar la amandoi...bafta!

| gigite a răspuns (pentru gigite):

Scuze. ocazii,... sau din mocheta subtire...

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Cumpara alta talpa

| TobiasAlx a răspuns (pentru HUAWEHUAWE):

Talpa de la adidas nu aia din adidas. talpa fixa cu care calci

| Ambanimulti a răspuns:

Du l la cizmar