| AnDrEi01TeCh a întrebat:

Am o problema cu cainele meu! de vreo 2 zile este ragusit! Scoate zgomote infundate! ma puteti ajuta? multumesc celor care imi vor raspunde!

Răspuns Câştigător
| karsivan a răspuns:

La doctor ar fi cel mai bine a facut faringita, poti sa-i dai miere amestecata cu albastru de metil 3 picaturi in 4 linguri de miere, cite o lingurita de 2 ori pe zi si ceva antibiotic de la farmacia veterinara, cum ar fi Synulox sau daca nu amoxicilina de oameni de 250mg de 2 ori pe zi daca are cainele pina in 20kg daca este mai mare amoxicilina de 500mg de 2 ori pe zi 7 zile.

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Probabil a racit. poti incerca sa-i dai sinulox 3-4 zile, daca nu-l poti duce la doctor.

| XperimentX a răspuns:

Du-l la un veterinar.