| nesdfs a întrebat:

In fiecare dimineata cand ma trezesc simt zgomote jos langa burta pe dinauntru. si sincer nu prea am pofte de mancare care e problema ma puteti ajuta cu un raspuns?

4 răspunsuri:
| PersonajFictiv a răspuns:

Te putem ajuta cu un raspuns, dar ala s-ar putea sa fie nesemnificativ si tu ai nevoie de unul bun.
Stii cine ti l-ar putea oferi? thinking
Un doctor.
Poti avea si o infectie bacteriana.

| 393Dan a răspuns:

Asta matile ti se aud cand bule de aer trec prin ele. E ceva normal, insa chiar daca nu ai pofta de mancare, asta nu inseamna ca nu trebuie sa mananci. E dimineata, dejunul - cea mai importanta parte a zilei.

| nesdfs explică (pentru 393Dan):

Multumesc

| 393Dan a răspuns (pentru nesdfs):

Nu-i pentru ce b( ^.^ )d