| Eduard8452 a întrebat:

am si eu o intrebare am un rotwiller(fata) de cand este in calduri sar multi caini in curte iar ea nu se da la ei, dupa ce o iesi din calduri oare o sa fie tot asa? Dau funda

3 răspunsuri:
| RazvanLegendaVie a răspuns:

Da, doar că o să caute vreun cățel, dar pentru a nu ieși niște corcituri îți recomand să acoperi cu ceva gardul ori să duci cățeaua într-un loc mai greu de ajuns.

| Eduard8452 explică (pentru RazvanLegendaVie):

Pai si nu o sa se mai dea la ei adica si dupa ce ii se duc caldurile o sa se dea si la baieti?

| RazvanLegendaVie a răspuns (pentru Eduard8452):

Nu, prin iarnă o să-i treacă și cine o să se dea la ea o să fie alungat ( așa e de obicei la animale ).