| Ionut122002 a întrebat:

Am si eu o intrebare!

As vrea sa-mi deschid un canal de Youtube si sa pun pe el numai fifa 15! Ar prinde?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu nu-mi dau seama cine s-ar uita la asa ceva laughing cred ca e printre cele mai accesibile jocuri. Sunt canale de gaming cu jocuri din toate domenii si n-au vizualizari, dar mite unu plin de fifa.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ar prinde decat amenzi, ca nu ai voie sa difuzezi canale sportive inregistrate, pentru ca nu ai platit licenta de difuzare a lor.

| dannyel86 a răspuns:

Felul cum iti prezinti clipurile e foarte important. Daca ai un continut care merita vizualizat, cu siguranta va deveni popular printre amatorii jocului Fifa.

| Sarcopt a răspuns:

Dacă nu încerci, nu ai de unde să ști. Baftă!

| Wozzi a răspuns:

Da,daca ai o calitate audio-video buna si un continut bun prinde mai ales celor carora le plac fifa cat si fotbalul.