| andreea171998 a întrebat:

Am si eu o intrebare! Care credeti ca este mai bun:Biovetul sau Speedvetul? Argumentati.

Răspuns Câştigător
| Vet a răspuns:

Din punct de vedere chirurgical niciuna. Daca vrei chirurgie du-te la facultate de medicina veterinara de pe splaiul independentei. Daca vrei medicala(tratamente, vaccinuri) sau cosmetica mergi la biovet.Ce argumente ai vrea? oamenii sunt profesionisti, parerile sunt impartite, nu le tine nimeni rata mortalitatii la cazuri, fiecare cabinet isi vinde marfa cum stie, deci nu poti afla niciodata care/ce/cum lucreaza mai bine.Deasmenea daca vrei imagistica(ecograph, radiologie) sau ekg tot la facultate este recomandat sa mergi, pentru ca au aparate de ultima generatie si in acelasi timp acolo sunt unii dintre cei mai buni profesori doctori din tara.