| Oasaby98 a întrebat:

am si eu o problema, am o catelusa bichon a nascut de curand 2 pui si au murit si nu stiu motivul... poare ma puteti ajuta mentionez ca a fost prima fatare.
Multumesc!

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Pai sunt multe motive... poate catelusa nu a avut lapte ca sa ii hraneasca de exemplu.
Doar daca ii duceai la facultatea de medicina veterinara pentru a le face autopsie puteai afla cauza mortii.

| ancaval a răspuns:

Cât timp aveau când au murit?

| Oasaby98 explică (pentru ancaval):

Cateva zile...

| ancaval a răspuns (pentru Oasaby98):

Probabil au avut ceva din naștere. Bine că au murit afară și nu în cățeauă.
Sau cățeaua, fiind la prima naștere, nu a știut să aibă grijă de ei și ia călcat. Nu ai găsit urme de sânge?
Sau au dormit pe beton, nu au avut căldură pentru că nu a avut grijă de ei.
Nu ai ce face acum. E prea târziu. Trebuia să vorbești cu un veterinar atunci.