| simpson a întrebat:

Am un acvariu mai mare in care nu au fost pesti, dar apa a avut. Acel acvariu e acum tare murdar cu multe depuneri de piatra care nu se iau sub nici o forma cu detergent. Nu am nimic in casa pentru depuneri de piatra, adica acele produse pentru baie, as putea folosi altceva de prin bucatarie? Habar nu am, ma gandesc la lamaie, otet sau nu stiu, dar ceva care sa ma ajute. Heelllp!

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Otetul te ajuta mult la curatatul de mazga.
Daca tot ai acvariul gol foloseste orice ca oricum il vei spala bine dupa.

| Sophieka a răspuns:

Buna

Nu ai acum in casa dar iti poti cumpara un produs eficient.

| Sophieka a răspuns:

Otetul sau zeama de lamaie ar putea fi eficient.