| LowWw a întrebat:

am un caine cane corso 5-6 luni si am observat ca este cam inactiv si cam "puturos" am mai avut o discutie cu cineva aici despre el, si am descoperit ca are ceva boala, nu stiu ce fel de boala este dar am gasit-o aici:
http://www.canecorso-mastiff.ro/....../index.php
si cainele meu are aceleasi simtome, si am vorbit cu un medic veretinar si mi-a spus ca daca il curat la ochi cu ceai de musetel si ii fac cu ceva crema Asocilina parca ar trebui sa ii treaca desul de repede, e buna "medicamentatia"?
Cam in cat timp ii trece si cam de cate ori ar trebui sa il curat si sa il fac cu crema?

Răspuns Câştigător
| SabbyNightShadow a răspuns:

Dahappy este foarte buna medicamentatia si cam in maxim(asa maaaaaaxim de tot cea mai lunga perioada) 1 lunahappy

| LowWw explică (pentru SabbyNightShadow):

Bine mersi de raspuns, am observer asa dupa vreo 2-3 ore dupa ce i-am dat alea a inceput sa fie mai activ si acum seara l-am lasat in gradina si a inceput sa sara si sa fuga dupa greierihappy

| SabbyNightShadow a răspuns (pentru LowWw):

:) awww e un dulce:* catelul face zilnic din astea:)