| anonim_4396 a întrebat:

Am un dubiu. O sa primes in curand un catel husky siberian 100% rasa pura si as vrea sa il schimb cu unul de alta rasa. Ce propuneri de rasa imi dati. Dau Funda aceluia care imi da propunerea pe care o voi urma.

Răspuns Câştigător
| DeshiBebe a răspuns:

Pechinez.
Ciobanesc German.
Saint Bernard(iti recomand, am si eu unul si e tare jucausa si iubeste mult copii)
Cane Corso- E super dragut:3
Pitbull-Chiar daca crezi ca e inspaimantator de fapt e o dulceata:3
Amstaff-la fel de dulcic:3

Pa-pa:p

4 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Depinde,ce locuinta ai, ce stil de viata-timp pentru el-ce rasa iti place.

| DeshiBebe a răspuns:

Multumesc foarte mult pentru funda si bafta pentru animal:*
Am o intrebare.ce ti-ai ales?:3 Stiu sunt cam curioasa:*

| Loker a răspuns (pentru DeshiBebe):

Inca nu m-am hotarat, dar ti-am dat funda pentru ca mi-ai dat multe rase de ales. Inca nu ma pot hotara sa il opresc pe ala husky sau sa il schimb. Daca zici ca esti curioasa, pe mine m-ar interesa un Shar Pei sau un Dobarmann.

| Manole_Patricia_1998 a răspuns:

Golden ritriver