| StefanPetru a întrebat:

Am un labrador de 4 ani si l-am lasat in grija matusii mele cat am fost plecat de acasa (2 zile). Aceasta s-a gandit (prin prostia ei) sa tunda cainele fara sa ma anunte... Acum saracul de el e aproape chel pe jumatate de corp + ca ia tuns si "coama" din jurul gatului, care arata splendid.

As vrea sa stiu in cat timp ii creste parul la loc si daca sunt metode ce accelerare a cresterii parului la caini.

P.S

2 răspunsuri:
| Robieski a răspuns:

In locul tau as face asa:
1. L-as duce la un specialist sa-l tunda ca sa il faca cat de cat mai aratos
2. L-as intreba de o solutie/sampon pentru cresterea parului