| xxxxxxrasfatzataxxxxxx a întrebat:

Hey, m-am tuns azi, dar doamne de la salon nu mi-a respectat regulile, si m-a tuns scurt si urat. Ce pot face pentru accentuarea cresterii parului? Metode care dau roade, nu sa le incerc de dragu de a le incerca...Un sfat cv?

4 răspunsuri:
| macs3k a răspuns:

Mie o prietena mi-a spus ca a folosit un tratament cu petrol de la gerovital si chiar i-a crescut mai repede ca si altadata

| Maria200197 a răspuns:

Eu foloseam sampon de la Gerovital impotriva caderii parului si pentru crestere

| Angelo2040 a răspuns:

Eu zic sa nu te prostesti sa dai banii pe toate tampeniile pentru a-ti accentua cresterea parului. Lasa-l sa creasca de la sine, indiferent ce freza ti s-a facut, incearca sa-l mai ascunzi cu vreo caciula daca chiar te deranjeaza. Parerea mea, acum depinde de tine. Btw, incearca sa-i dai o forma ceva, gel sau altele, cu toate ca frigurile de acum nu-ti permit.

| annamariia97 a răspuns:

Am o prietena care foloseste un amestec de ulei de masline si ricin si chiar a functionat. sper sa-ti fie de folos!happy