| PaulIonut111 a întrebat:

Salut TpU, am un labrador de aproape 1 an si este foarte neascultator, daca il las liber fuge, mananca de pe jos si multe alte chestii, acum...intrebarea mea este, imi poate da cineva sfaturi despre cum as putea sa il dresez? Daca puteti sa ma ajutati va dau instagramul meu in privat.

3 răspunsuri:
| AnonimMareMareMare a răspuns:

Pune bataia pe el

| Stropdeploaie a răspuns:

Trebuie sa cauti un dresor imediat! Ofera lectii si online!

| Adela06 a răspuns:

Bună, folosește tiktokul și intra pe canalul lui @alexdresaj. Vei găsi metode cum vei putea sa îți dresezi câinele.