| Swayer123710 a întrebat:

Hey imi puteti spune cum dresez un caine are vreo 10 ani as putea sa il dresez

Răspuns Câştigător
| AlexyaM8 a răspuns:

Nu neapărat trebuie dresat de mic. Eu așa il dresez: înainte sa mănânce cu ajutorul recompenselor (cașcaval etc.). Ii arați recompensa după o ti in pumn si nu i.o dai pana nu face ce vrei tu sa.l înveți. Repeta chestia asta in fiecare ziwinking

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La 10 ani mai bine dresezi un bou.Deja cainele este destul de batran.Nu mai poti.

| Andrei_Andrei_2001 a răspuns:

Cainele trebuie dresat de mic.