| Suleiman a întrebat:

Am un prieten care vrea sa imi trimita un pui de catel. Problema e ca el e din Timisoara iar eu sunt din Galati.Exista transporturi pentru asa ceva. ceva gen posta si cam ce tarife au...sau daca aveti alte idei sunt binevenite.Multumesc!

6 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Doar cu avionul, alt mijloc de transport nu accepta. Am auzit pe cineva ca de la Iasi la Bucuresti un bilet e cam 70lei, acum nu stiu cat de sigur este.

| viotedy a răspuns:

Nu exista.ori te duci si-l iei, ori vorbeste cu nasul-daca e tren direct-ii da ceva si tu il iei din gara.

| Laura927 a răspuns:

Stai linistit ti-l trimite prin FAX.
Du-te si ia catelul nu fi lenes!

| larisika a răspuns:

Nu sunt sigura daca exista asa ceva si pentru animale dar un lucru este sigur daca chiar vrei puiu de catel trebuie sa te duci acolo si te intorci cu el