| Hadid a întrebat:

Hei! Un prieten de al meu face 3 luni cu prietena sa, doar ca au o relatie la distanta. Ce ar putea sa i faca cadou? Aveti idei? Dar fara sa i trimita prin posta ceva sau sa faca un video. Vreau cat mai multe idei. Funda!

3 răspunsuri:
| SimonaQs a răspuns:

Ar putea sa mearga la ea si sa-i faca o surpriza. Sa mearga in ors sa-i cumpere un buchet de flori sau ceva semnificativ pentru relatia lor.

| Hadid explică (pentru SimonaQs):

Nu se poate

| SimonaQs a răspuns (pentru Hadid):

Pai si tu la ce te-ai putea gandi? Nu vrea sa-i trimita cadou, dar nu poate ajunge nici la ea.